Hepsi yuvalandı, hepsi gittikleri evlere mutluluk getirdi, renk getirdi… İyileştiler, serpildiler, güzelleştiler çünkü sevgi her şeyin ilacı! Şu fotoğraflarına bir bakın, nasıl mutlular, nasıl güven içinde gülümsüyorlar.

Kafe Pi Muhittin

Biz bu Labrador’a Kafe Pi çocuğu dedik çünkü bütün yaz oradaki çalışanlar tarafından bizim desteğimizle bakıldı, kısırlaştırıldı, onlar adına Muhittin demişlerdi. Yaz sonu herkes gidip orası boşalınca bizde gidip Muhittin’i aldık, tabii kafese konmaktan hiç mutlu olmadı ama şanslıydı birkaç gün sonra onu sahiplenecek Ergun abisi çıktı.

Doris

Bu dünya güzeli kızımız İzmir’de çok kötü şartlarda tutulduğu yerden kurtarıldı, bir müddet geçici yuvada kaldı, kısırlaştırıldı sonra uzun bir süre yuva aradı sonunda Şahika Hanım’ın sevgili köpeği oldu:)

Gece

Selin hanım tarafından Alaçatı’da başıboş gezerken ve parazit içinde bulundu. Bu genç ve enerjik erkek cocker biraz bir aramadan sonra İzmir’de kalabalık bir ailenin sevgili köpeği oldu, en sevdiği şey de çocuklarla bahçede futbol oynamakmış.

Bulut

Istanbul’da perişan halde sokakta bulunan genç goldenimiz Bulut uzun süre tedavi gördükten sonra gene Istanbul’da yuvalandı.

Bruno

Bu enerji topu ve özgürlüğüne çok düşkün çocuğu bir üyemiz sokakta başıboş gezerken buldu. Bir yaş civarı olan Bruno bize oldukça zor anlar yaşattı, sürekli bakıldığı yerden bir yolunu bulup, bizi hayrete düşürerek kaçıp Alaçatı’da aynı noktaya gelip bekleme gibi bir huyu vardı, orada terk edildiğini düşünüyoruz… Ama artık güvende, kısırlaştırıldıktan sonra İzmir’de Ramazan Bey'lere yuvalandı.

Yuva bulan diğer dostlarımızı görmek için tıklayınız.