11 AĞUSTOS PAZAR ÇEŞME AÇIKHAVADA YAZIN KONSERİ

ALESSANDRO SAFINA DUET NEZ , HARP SOLO VICTOR ESPINOLA  

Dünyaca ünlü Pop Tenor ükemizi yeni bir show ile tekrar ziyaret edicek , ancak bu sefer amaç farklı – Türkiye’de ilk kez uluslararası bir sanaçtı sokakta ve barınaktaki sahipsiz hayvanlar yararına bir konser vermeye geliyor. 

Daha evvel Sezen Aksu, Sertab Erener, Ferhat Göçer ve Meyra ile yaptığı düetlerle ülkemizde gönülleri feth eden İtalyan tenor Çeşme Belediyemizin değerli katkıları ile derneğimiz yararına geliri tamamen Çeşme Yarımadasındaki sokakta ve barınakta olan sahipsiz canlara aktarılmak üzere bir konser verecek. Bu anlamlı konsere Power TV ve Biletix de destek vermekteler.

Safina’nın bu konserde sürpriz konukları da var – Türkiye:nin güzel, kıvrak ve güçlü sesi NEZ kendisiyle 2 şarkıda düet yapacak. Yanni sevenlerin yakından tanıdığı “Dünyann en usta Harp Sanatçısı “olarak bilinen VICTOR ESPINO da kendilerine inanılmaz bir harp şovu ile eşlik edecek.

İzmir Devlet Senfoni Orkestrasından 45 kişilik bir grubun da sanatçılara eşlik edeceği bu muhteşem konser izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak. Bayramın ilk günü böyle bir şöleni izleyecek olanlar aynı zamanda da ülkemizde sayıları milyonları bulan sahipsiz ve muhtaç hayvanlara bir yardım eli uzatmanın mutluluğunu yaşayacaklar.

Ayrıca 10 Ağustos’da Çeşme Aya Yorgi Koyundaki Shayna Beach’de bir  “Pre-Party” de düzenlenecek. Safina’nın ev sahipliği yapacağı partinin geliri de yine sahipsiz hayvanlar yararına kullanılmak üzere derneğimize bağışlanacak. Partiye katılanlar hem Alessandro SAFINA ile tanışma fırsatını yakalayacak hem de Victor Espinola’dan DJ Drummer Jay ve DJ Su Yıldız eşliğinde harika bir harp ve davul şovu  izleyecekler.

Biletler Biletix’te  15.07.2019 tarihinden itibaren satışa çıkmıştır.

 

 

Detaylı bilgi için:

[email protected]

 

www.internationalcreative.com

Tel :+90 212 900 8100